Fındıkçı Şahap - Okan Öcal - İkinci Adam Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786258102321
%
30
İndirim
160.00 TL
112.00 TL
Son 4 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Fındıkçı Şahap - Okan Öcal - İkinci Adam Yayınları

Ellerim direksiyonda, gözlerim yolda, aklım gitmekte olduğumuz yerde, kalbim Afra Dit’te gidiyorduk. Aracın içinde birbirini tanımayan insanların birlikte bindiği asansör sessizliği vardı. Umut Suz sıkılmış olacak ki, arkadan seslendi.
-Şoför bey şuradan bir tam, bir filozof bir de imam alır mısınız lütfen?

İnsan, doğduğunda başlayan, öldüğünde biten, tamamlanmamış bir hikâyedir. Bu hikâye, bazen başka hikâyeler yazar. Okan Öcal, bu başka hikâyeleriyle konuk oluyor okurun edebiyat dünyasına. Genç yazar, bilim kurgu, gerilim, dram, psikoloji ve mizah aromalı yedi hikâyeyle selamlıyor okuru.

Tiyatrocu ve oyuncu olduğum için okuduğum her hikâyeyi perdede, ekranda hayal ettim. Hikâyelere başlayınca elinizden düşüremiyor, sonraya erteleyemiyor, sonlarını merak ederek bir solukta okuyorsunuz. Okan Öcal’ın kelimelerinde ve cümlelerinde okuyanı olayların içine çeken bir tılsım var. Kendimi sürekli karakterlerin arasında, olayların içinde hissettim. Okurken müthiş keyif aldım. Günümüzde bu lezzette yazan bulmak zor, Okan’ı ve hikâyelerini tanıdığım için mutluyum. Beynine, yüreğine ve kalemine sağlık.
Erkan Can – Oyuncu

İyi, çok iyi, çok çok iyi.
Göksenin Yıldırım - Fink kitabının ve kendi hayatının başkarakteri

Hepimizin oldukça aşina olduğu konuları; dünü ve bugünü, geçmişi ve geleceği harmanlayarak özgün bir bakış açısı ile okurlarına sunan Okan Öcal, sürükleyici anlatımı ile bizleri olaylara farklı pencerelerden bakmaya itiyor.
Arelya Karasoy – Millî voleybolcu

Gerçekle düşün ince dengesinde kurgulanan öyküler, okura masalsı karakterlerin yaşamlarını gösterirken hepimize dair bir resim çiziyor. Okan Öcal, bu resimle akıllara alabildiğine umutlu ve insanca izler bırakıyor.
Prof. Dr. Kemal Sinan Özmen – Gazi Üniversitesi

Yazar:
Sayfa:
204 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.00x19.00 cm
Basım Yılı:
Haziran 2022
Barkod:
9786258102321