İngilizce Deneme Sınavları ve Destek Testleri - Metin Kurtar - Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

%
25
İNDİRİM
9789944119634
%
25
İndirim
40.00 TL
30.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

İngilizce Deneme Sınavları ve Destek Testleri - Metin Kurtar - Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

Sevgili öğrenciler,

ÜDS / KPDS / YDS / TOEFL ve benzeri İngilizce sınavlara hazırlık alanında 10 yılı aşkın birikimim, ülke genelinde ve il çapında yapmış olduğum derecelerden aldığım cesaret ve YDS sonucunda sayısı yüzü geçen öğrencimin üniversitelerin dil bölümlerini kazanmalarında elde etmiş olduğum başarı ve deneyimlerimi daha da ileriye taşıma azim ve dileğimin sonucunda yayınlanmış olan “JUMP INTO SUCCESS at YDS / ÜDS / KPDS / KPSS / TOEFL and Proficiency Exams” adlı ilk kitabım gibi “İNGİLİZCE DENEME SINAVLARI ve Destek Testleri” adlı bu kitabım da uzun, titiz ve yorucu bir çalışma ve tecrübenin ürünü olarak ortaya çıkmış olup; ÜDS, KPDS, KPSS ve YDS sınavlarında adaylara kesin başarı sağlamayı hedeflemiştir

Üç bölümden oluşan bu kitabın ilk iki bölümünde 40’ar soruluk mini deneme sınavları, üçüncü bölümde ise destek testleri bulunmaktadır. (Bakınız Niçin Mini Deneme?- sayfa xvii)

Birinci bölümde yer alan ve 501’i özgün toplam 600 sorudan oluşan 15 adet mini deneme sınavı genel olarak hazırlanmış olup; ÜDS, KPDS, KPSS ya da YDS şeklinde ayrılmamış, adı geçen tüm sınavlar için temel oluşturacak nitelikte olmasına dikkat edilmiştir.

İkinci bölüm; geçmiş yıllardaki sınavlarda çıkmış olan ÜDS ve KPDS sorularının seçkin örneklerinin harmanlanması ile oluşturulmuş ve geçmiş sınavlar hakkında öğrenciye ışık tutması amaçlanmıştır. Önceki yıllarda çıkmış olan sorular, hazırlayanların bakış açılarına ve adaylardan beklenilenlere dair ipucu verebileceğinden dolayı bu soruların çözülmesi ve özümsenmesi gerekmektedir. 15 adet mini deneme sınavının bulunduğu bu bölümdeki deneme sınavları; ÜDS sınavı için “Fen Bilimleri”, “Sosyal Bilimler” ve “Sağlık Bilimleri” şeklinde ayrı ayrı hazırlanmıştır. Ancak KPDS ve KPSS için alan farkı söz konusu olmadığından bu şekilde bir ayrıma gidilmesine gerek duyulmamıştır.

Destek testlerinden oluşan üçüncü bölüm ise; yukarıda adı geçen İngilizce sınavlarının en önemli soru tiplerinden “Paragraf Tamamlama”, “Okuma Parçası”, “İlgisiz Cümleyi Bulma”, “Çeviri”, “Cloze Test”, “Cümle Tamamlama” “Gramer Tekrar” ve “Kelime” testlerinden oluşmakta olup, 850 adedi özgün toplam 1.360 soru adaylara sınavda hedefe ulaşmak için önemli bir destek sağlayacaktır.
Kitabımız, dershane ve kurs ortamlarının yanı sıra, bireysel olarak da test edilerek geliştirilmiş, geçerlik ve güvenilirliği ispatlanmıştır.

Kitabın hazırlanması ve test edilmesi aşamasındaki katkılarından dolayı İngilizce okutmanları; A.Sedat MERCİMEK, Ebru KAYA, Fatma YUVAYAPAN, Stefan RATHERT, Kemal HASANCAOĞLU ve Ömer Faruk DARENDEye, İngilizce öğretmeni Emine ÖZCANa, Türk Dili ve Edebiyatı Öğrt. Gör. Dr. M. Fetih YANARDAĞa, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri; Salman KAPANOĞLU, H.Muharrem DİLİPAK ve Mine KILIÇa, Kahramanmaraş Final Dergisi Dershaneleri, Kahramanmaraş Adım Dershanesi, Kahramanmaraş Özel Zirve Yabancı Dil Kursu ve Kahramanmaraş Atama KPSS & Yabancı Dil Merkezi idarecileri başta olmak üzere tüm emeği geçen öğrenci ve ÜDS / KPDS / YDS kursiyerlerime, Pelikan Yayınevi idarecileri ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Bu kitap ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi tarafıma ileterek, geliştirilmesine katkıda bulunursanız memnun olurum.

Yazar:
Sayfa:
612 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
19.00x27.50 cm
Basım Yılı:
Kasım 2008
Barkod:
9789944119634