Leyl(a) - Leyla Işık - Artshop Yayıncılık

%
30
İNDİRİM
9786257655668
%
30
İndirim
30.00 TL
21.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Leyl(a) - Leyla Işık - Artshop Yayıncılık

Dolambaçlı bir şekilde yürüyerek âşığını arayan şair Leyla Işık, sonunda o eski masalda olduğu gibi aşığını buluyor. İşte biz de burada bu sayfaların aynalarında o aşığın güzel çehresini görüyoruz. Burada Leyla ve Mecnun güven içindedir. Aynen eski aşk, özlem ve kavuşma anlatılarında olduğu gibi. Merhametli ve Bağışlayıcı Tanrı onları korusun.

Dr. Lanka Siva Rama
Prasad - Hindistan

Wandering in the meandering ways, searching for her lover, the poetess Leyla Isik finally found her ashiq unlike in the old fable. That’s how here we see his beautiful countenance in these mirrors of pages. Here Leyla and Mejnun are safe and sound, like the ancient tunes of love, longing and reunion. May the most compassionate and merciful god bless them.

Dr. Lanka Siva Rama
Prasad - India

Leyla Işık, uzun süreden beri çağdaş edebiyat sahnesinde yerini almış parlak bir akademik eğitime sahip kozmopolit bir Türk yazarıdır. Önceden öğretmenlik yapmış bir ressam, bir aktris ve dizeleri büyük bir duyarlılığı, doğa ve güzellik sevgisini yansıtan bir şairdir.

Dr. Maria Miraglia - İtalya

Leyla Isik is a cosmopolitan Turkish writer with a brilliant academic curriculum, since long on the stage of contemporary literature. A former educator, a painter, an actress and a poetess whose verses reveal a great sensitivity, love for nature and beauty.

Dr. Maria Miraglia - Italy

Yazar:
Sayfa:
176 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Ağustos 2021
Barkod:
9786257655668