Yabancılar İçin Türkçe Okuma Kitabı - Serap Özmen Kalmutskaya - Delta Kültür Yayınevi

%
35
İNDİRİM
9786052267547
%
35
İndirim
26.00 TL
16.90 TL
3 adet stokta Hızlı Gönderi!
Toptan alımlarda indirim:
Miktar
3+ adet ve üzeri
5+ adet ve üzeri
10+ adet ve üzeri
Fiyat
16.39 TL
16.06 TL
15.72 TL
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yabancılar İçin Türkçe Okuma Kitabı - Serap Özmen Kalmutskaya - Delta Kültür Yayınevi

Yabancılar İçin Türkçe, her seviyede Türkçe öğrenmekte olan öğrenciler için okuma-anlama, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Kitap iki bölümden ve üç seviyeden oluşmaktadır. A1 ve A2, metinlerde basit sözcüklerin ve dil bilgisi kurallarının kullanıldığı başlangıç seviyesi; B1 ve B2, metinlerde biraz daha zor sözcüklerin ve dil bilgisi kurallarının kullanıldığı orta seviye; C1 ve C2, metinlerde karmaşık dil bilgisi kalıplarının ve sözcüklerin kullanıldığı ileri seviye.

Kitabın ikinci bölümünde de yine aynı seviyelerden oluşan Rusça metinler bulunmaktadır. Rusça metinlerin koyulmasındaki amaç, metinleri Rusçadan Türkçeye çevirirken öğrenilen sözcüklerin ve dil bilgisi kurallarının doğru kullanılmasına yardımcı olmaktır.
Kitapta yer alan metinlerin öğrencilerin ilgisini çekecek türden metinler olmasına dikkat edilmiştir.

????????????!
? ????????? ???? ???????? ???? ???? ????? ??????, ??????? ?????? ???? ????? ???????. ????? ?? ????? ??????????? ??????????????? ?????????? ??? ???????? ????? ???????? ????? ??? ?????? ? ????????. ??????, ?????? ? ????????? ????????????? ?? ?????, ??????? ?? ?????, ????? ???????? ? ??? ????????. ? ?????????, ??????????????? ???? ?? ???????? ????????? ?????, ??? ????????????, ????? ????. ?????, ??????? ?? ??????? ? ?????, ??????? ??? ???????? ?????? ????????, ?????? ? ???????????????? ????.

?? ?????? ????? ? ????: ???? ???? ?????? ? ?? ????????? – ?? ?? ?????? ??????????, ?? ???? ?? ?????????? – ?? ?????? ????? ????. ? ??????? ???? ????? ? ???????? ??????? ???? ????????? ????. ??? ????? ????? ??????? ??? ? ??? ??? ??? ??????? ???????? ????, ??? ? ??? ?????????????? ????????? ?????.

Sayfa:
104 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2018
Barkod:
9786052267547