Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Sistemlerin ve alışkanlıkların sürekli değiştiği, teknolojinin ve yazılımın çok daha hızlı geliştiği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda web sitelerimiz günümüz koşullarında ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalmakta ve değişim kaçınılmaz hale gelmekteydi.

12 yıldır bizlere duyduğunuz güven ve samimiyetin nişanesi olarak, vermiş olduğumuz hizmet kalitesini yükseltmek, yeni ve modern çağın gerekliliklerini yerine getirebilmek, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kapsayıcı çözümler ile, eskisinden çok daha hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına Aperatif Kitap Yayın Dağ. Paz. A.Ş. kurmuş bulunmaktayız.

Aperatif Kitap Yayın Dağ. Paz. A.Ş. 3600 m2 yeni tesisinde, ERP ve Otomasyon sistemleriyle tüm alt yapısını güncellemiştir.

Yılların Vermiş olduğu, deneyim, tecrübe, samimiyet ve dürüstlük ile siz müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız. Bizleri buraya kadar sizler taşıdınız. Bu teveccühünüzün karşılıksız olmadığını belirtmek isteriz.

Bu bağlamda hizmetimiz süresince edineceğimiz düstur; sizlerin alın terinin karşılığını sunabilmek ve bu yönde gayret etmektir. Bu süreçte kazanacağımız ve alnımızda parlayacak olan en değerli ödül, sizlerin memnuniyeti olacaktır.Bu nedenle hizmetimiz süresince edineceğimiz düstur; sizlerin alın terinin karşılığını sunabilmek ve bu yönde gayret etmektir. Bu süreçte kazanacağımız ve alnımızda parlayacak olan en değerli ödül, sizlerin memnuniyetidir.