Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din - Fehmi İlkay Çeçen - Yüzleşme Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786257934282
%
25
İndirim
48.00 TL
36.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din - Fehmi İlkay Çeçen - Yüzleşme Yayınları

Atatürk’ün dinlere eleştirel bakışı en yakınları tarafından bile sansürlenip “sakıncalı alan” kabul edildi. Oysa Atatürk’ün düşünceleri bir zamanlar tarih kitaplarından özel mektuplara, meclis konuşmalarından gazetelere hatta yabancı yazarların kitaplarına kadar her yerde yazılıyor, konuşuluyor ve biliniyordu.

“Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din” adını verdiğimiz çalışmamızda yaratılış, dinler, Allah, Muhammed (as) ve İslam hakkında Atatürk’ün el yazılarını, gerçek düşüncelerini bulacaksınız. Bu bağlamda laikliğin nasıl anlaşıldığı ve anlatıldığı konusunu, Atatürk’ün tanrısal bir karaktere kimler tarafından ve nasıl dönüştürüldüğü de dikkatinize sunacağız.

Ve göreceğiz ki, ülkemizde en zor şey Atatürk’ü Atatürk’ten öğrenmektir. Kitabımızdan ilginizi çekebilecek bazı başlıklar şunlardır:

Atatürk’ün Doğal Hali ve Sansürcülük *Atatürk’e Göre Bilimsellik ve Bilgiye Ulaşma Yolları *Evrenin Oluşumu ve Yaratılışın Reddi *Atatürk ve Tanrı Kavramının İcadı *Atatürk’e Sabetayist/Yahudi Veya Hıristiyan Diyebilir miyiz? *Arabistanlı Zatla İşimiz Bitti *Atatürk Kimleri Tekfir Etti *Kur’an Mü’mini Kemalistlerin Atatürk’ü “Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü huyları yoktur, gerçekleri gizleyen kötü huylu insanlar vardır.”

Sayfa:
512 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2021
Barkod:
9786257934282