Büyük İnsanların Hikayeleri - Leonardo’nun Paleti - Gerry Bailey - 1001 Çiçek Kitaplar

%
30
İNDİRİM
9786053410744
%
30
İndirim
29.00 TL
20.30 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Marka1001 Çiçek Kitaplar YazarGerry Bailey
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Büyük İnsanların Hikayeleri - Leonardo’nun Paleti - Gerry Bailey - 1001 Çiçek Kitaplar

Hester sonra Digbyye döndü ve Neden sürekli aynı soruları soruyorsun Digby? dedi. Bir palet olduğunu görmüyor musun? Bir ne? dedi Digby. Bir ressam paleti, diyerek devam etti Hester, Ressamların boyalarını ketenin üzerine sürmeden önce karıştırmak için kullandıkları şey. Bunu herkes bilir. Aslında, ister inan ister inanma, elindeki Leonardonun en sevdiği paletlerinden biri. dedi Bay Rummage.

Oh, hayır, diye iç geçirdi Hester abartılı bir şekilde, işte yine başlıyoruz.

Gandi, Leonardo, Galileo ya da Mozart... Kendi alanlarında tüm dünyanın hayranlığını kazanmış, aradan geçen onca zamana rağmen dünyayı bir şekilde etkilemeye devam eden büyük insanlar. Bu büyük insanlara ait özel ve arkasında anlamlı bir hikâye barındıran eşyalar. Dünya üzerinden gelip geçmiş en önemli insanların yaşamını ve yaptıklarını, Digby ve Hester isimli iki kardeşin Bay Rummageın bit pazarı tezgâhında buldukları özel bir eşyadan yola çıkarak anlatıyor.

Büyük İnsanların Hikâyeleri dizisinde, büyük insanların yaşam hikâyelerini heyecanla okurken, onların yaşamları ve yaşadıkları dönemler hakkında çok önemli bilgiler edineceksiniz. Okumak ve öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmadı.

Yazar:
Sayfa:
39 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
23.50x25.00 cm
Basım Yılı:
Mart 2014
Barkod:
9786053410744