Öykülerle Korona Tedbirleri - Selahattin Güloğlu - Güloğlu Yayıncılık

%
25
İNDİRİM
9786055947422
%
25
İndirim
125.00 TL
93.75 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Günümüzün vebası olarak kabul edilen korona belasından kurtulmak için tek çözüm olarak eğitim diyoruz Çocuklarımıza bu bilinci aşılamak için hepimize ayrı ayrı görevler düşmektedir Biz Güloğlu yayıncılık olarak değerler eğitimi adı altında yıllardır yayınladığımız setimize ilave olarak öykülerle korona seti çıkarıp okurlarımızın istifadesine sunduk.

Bilinen kuralları 16 çift taraflı selafonlu silinebilir renkli kart şeklinde tasarlayıp okurlarımızın hizmetine sunduk. Kartların ön yüzü konuyu ifa eden renkli resmî arka yüzünde konu anlatımlı öykü kazanım sorular ve grupça yapılacak etkinliklerle süsledik.

Setin adını korona koyduk ama temizlik alışkanlıkları kuralları da diye biliriz  Kartlarımızdan herhangi birini elimize alıp çocuklarla göz göze eğitim vermeyi amaçlıyoruz

16 karttan oluşan seti bağımsız olarak alabileceğiniz değerler eğitimi setinizle 222 adet tamamını satışa sunmanın gururunu yaşıyoruz
polyester kağıt, çift taraflı selefon, 450 gr silinebilir kart  32 sayfa arkalı önlü renkli kart  (16) adet 40 x 50 ebadında hazırlanmıştır.

Marka:
Güloğlu Yayıncılık
Yazar:
Selahattin Güloğlu
Sayfa:
32 Sayfa
Kağıt:
Karton Kağıt
Boyut:
40.00x50.00 cm
Basım Yılı:
Nisan 2021