Zihninizden Uzaklaşmak - Alan Watts - Butik Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786057428158
%
25
İndirim
43.00 TL
32.25 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Zihninizden Uzaklaşmak - Alan Watts - Butik Yayınları

Alan Watts, sağduyumuza kavuşmamız için bazen zihnimizin dışına çıkmamız gerektiğini sıklıkla tekrar eder. Bu u¨nlu¨ yazar, kendi tanımıyla spiritu¨el eğlendirici, bilgelik arayan sayısız insanda, Batı’daki her öğretmenden daha fazla Hindistan’ın, Çin’in ve Japonya’nın spiritu¨el ve felsefi hazlarının tutkusunu ateşlemiştir.

Zihninizden Uzaklaşmak ile bu efsanevi du¨şu¨nu¨ru¨n en önemli altı öğretisine dalarak rasyonel zihnin sınırlarından nasıl kurtulacağınızı, çevrenizde oynanan bu¨yu¨k oyunun nasıl farkına varacağınızı ve onu takdir edeceğinizi öğrenirsiniz. Alan Watts’ın söyleşilerinden bir seçki olan Zihninizden Uzaklaşmak, bu parlak öğretmenin hakiki faaliyetlerine ışık tutan, size ilham verecek yeni bir kaynaktır.

Hem Alan Watts’ı yeni tanıyanlar hem de ona aşina olanlar için yazılmış bu kitap geleneksel farkındalığın tuzağından kurtulmak için hepimizi onun favori yollarını araştırmaya davet eder:

“Kontrollu¨ rastlantı” sanatı – hayatınızı bu kadar ciddiye almaktan vazgeçerseniz ve tam bir samimiyetle ondan keyif almaya başlarsanız ne olur?

Nasıl “kendim” mitine, çevremizdeki du¨nyadan farklı, derimize hapsolmuş egolar olduğumuza inandık ve bu illu¨zyonu nasıl aşarız?

En derin amacımızı bulmak için neden kaosu ve boşluğu tamamen kucaklamalıyız?

Budizm’in, Hinduizm’in ve Batı felsefesinin ve çok daha fazlasının derin prensiplerine alışılmadık ve ferahlatıcı bir bakış açısı.

Yazar:
Sayfa:
200 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2021
Barkod:
9786057428158